O mně


  Narodil jsem se v roce 1978 v Pardubicích. Přes lední hokej jsem se dostal k baletu, který jsem posléze vystudoval na Taneční konzervatoři v Praze. V roce 1996 jsem nastoupil do angažmá Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, kde jsem strávil celou svou profesionální kariéru tanečníka. V baletním souboru jsem se ze sboru dopracoval až k opravdu velkým a krásným rolím.  Byl jsem nominován na cenu Thálie (2013) a v roce 2014 jsem si v Národním Divadle v Praze převzal cenu za nejlepší sólistický výkon. Ve svých 37 letech jsem angažmá v baletu NDM v podstatě ukončil.

Vlada1 Vlada2

 


  Protože mě celý můj život bavila anatomie a možnosti jak pomoci svému těžce zkoušenému tělu, rozhodl jsem se svoje získané zkušenosti využít. Začal jsem tedy postupně studovat různé druhy masáží, technik a způsobů jak kompenzovat dopady fyzické, ale i psychické námahy pomocí prevenčních i rekondičních masáží. V roce 2009 jsem si tedy založil živnost a masážím se od té doby profesionálně věnuji dodnes.

 

Vlada4 Vlada3

 


Jsem hrdý, že mezi mými klienty byli a jsou lidé jak z mentálně tak i fyzicky náročných profesí, včetně špičkových umělců a sportovců.


Již několik let mám navíc tu čest oficiálně pečovat i o zaměstnance NDM (Národního Divadla Moravskoslezského).